03.03.2020

Bilety miesięczne online - TANIEJ!

Wychodząć na przeciw oczekiwaniom naszych Pasażerów usdostępniliśmy możliwość zakupu biletu miesięcznego przez internet. Teraz można to zrobić z jednorazową zniżką.
Szybciej, wygodniej, a także taniej!

Co zrobić, by zakupić taki bilet?

Należy wybrać w wyszukiwarce połączenie, które opisuje relację naszego biletu miesięcznego. Następnie wybrać kurs z udostępnioną możliwością zakupu biletu okresowego. Informacja taka wyświetla się przy wyszukanym kursie.

Kolejnym krokiem jest podanie danych Pasażera; jeśli ma on uprawnienie do zniżki ustawowej, należy wybrać ulgę oraz podać numer i termin ważności legitymacji potwierdzającej uprawnienie. Można skorzystać z JENORAZOWEGO kodu promocyjnego - w odpowiednim polu trzeba wpisać ciąg znaków: 164M5. Ostatnim krokiem jest przejście do płatności.

Po zakończeniu procesu bilet przychodzi na podany w formularzu adres mejlowy. Można go wydrukować lub zapisać w formie PDF na smatrfonie.

Pamiętaj: bez dokumentu bilet jest nieważny. Bilet miesieczny, jak każdy inny bilet imienny, ważny jest tylko z dokumentem tożsamości - dowodem osobistym lub legitymacją potwierdzającą uprawnienie do ulgi ustawowej.
Aktualności